ATRAKCJE

Materiały edukacyjne

Każdy uczestnik wykładu w prezencie otrzyma ciekawe materiały edukacyjne:

  1. plakat: „Problemowe Korzystanie Ze Smartfonów”. Pobierz wersję on-line LINK
  2. plakat: „Sposoby Codziennych Rozwiązań” Pobierz wersję on-line LINK
  3. Wzór: „Domowy Kodeks Odpowiedzialnego Korzystania Z Mediów Cyfrowych” Pobierz wersję on-line http://domowykodeks.pl
  4. Wlepka na telefon pt: „W Ruchu Drogowym Jestem Offline“
TEK - Nowoczesny Jaskiniowiec

Cena 28 PLN Jak wprowadzano tę książkę na amerykański rynek w roku 2016 dzieci, które ją zobaczyły zaczęły przesuwać po niej palcami myśląc, że to prawdziwy tablet. Tabletowe gesty niestety nic nie dały Podczas spotkania będzie można zakupić fantastyczną książkę w kształcie tabletu, której głównym bohaterem jest mały jaskiniowiec TEK. To fantastyczna alternatywa dla cyfrowych urządzeń mobilnych często wykorzystywanych przez dzieci w wieku przedszkolnym (możliwość bezpośredniego zakupu na stoisku Fundacji Dbam o Mój Zasięg).

KSIĄŻKI GDAŃSKIEGO WYDAWNICTWA PSYCHOLOGICZNEGO

Dla rodziców Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne GWP przygotowało pokaźne rabaty na książki dla rodziców i dzieci. możliwość bezpośredniego zakupu na stoisku GWP).

REBEL - KONKURS DLA RODZICÓW
 

Rodzice biorący udział w wykładzie będą mieli możliwość wygrania 3 ciekawych gier przekazanych przez Firmę REBEL. Warunkiem uczestnictwa w konkursie będzie wypełnienie druku zgody na przesyłanie materiałów informacyjnych ze strony Fundacji DBAM O MÓJ Z@SIEG. Ponadto wszyscy uczestnicy chcący kupić wejście na Festiwal GRAMY (odbywa się tego samego dnia w Gdyni), na hasło “mój pierwszy smartfon” otrzymują klasyfikację do biletu ulgowego.